Pozycjonowanie lokalne

Na czym polega pozycjonowanie lokalne (inaczej zwane pozycjonowaniem regionalnym)? To uzyskanie wysokiej pozycji na słowa kluczowe połączone z wybranym miastem. Przykładowo jeśli prowadzimy działalność na terenie Krakowa a nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem do słów kluczowych:
– pozycjonowanie
– pozycjonowanie stron
– pozycjonowanie lokalne
dopisujemy Kraków tworząc listę fraz:
– pozycjonowanie Kraków
– pozycjonowanie stron Kraków
– pozycjonowanie lokalne Kraków

Naturalnie jeśli prowadzimy działalność ogólnopolską do słów kluczowych możemy przyporządkować każde większe polskie miasto:
– pozycjonowanie Katowice
– pozycjonowanie Kraków
– pozycjonowanie Poznań
– pozycjonowanie Rzeszów
– pozycjonowanie Warszawa
– pozycjonowanie Wrocław

W praktyce na większość fraz zastosowanie pozycjonowania lokalnego pozwala na uzyskanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania które przekładają się bezpośrednio na ilość odwiedzin serwisu internetowego. W przypadku sklepów i działalności usługowej ulokowanej w konkretnej miejscowości jest to zdecydowanie tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie do przyciągnięcia potencjalnych Klientów. Przykładowo chcąc znaleźć dobrą restaurację w mieście Kraków większość rozgarniętych internautów wpisuje w wyszukiwarkę Google frazę „restauracja Kraków” otrzymując w ten sposób listę lokali w interesujących ich mieście.

Realizacja pozycjonowania lokalnego
Cenę za pozycjonowanie ustalamy dla każdego klienta indywidualnie, dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani pozycjonowaniem, prosimy o kontakt. Jeżeli nie wiedzą Państwo na jakie słowa kluczowe wypozycjonować stronę, nasi konsultanci przygotują pakiet fraz kluczowych mieszczący się w Państwa budżecie przeznaczonym na ten cel. Zakupu konkretnych pakietów linków na przygotowane już frazy można dokonać na stronie naszego sklepu: sklep.siteseo.pl

SKLEP.SITESEO.PL