Nasza oferta pozycjonowania

Nasza oferta nakierowana jest na zwiększenie reputacji i widoczności Twojej strony.

Przygotowaliśmy dwie formy współpracy. Pierwsza przeznaczona jest dla osób które nagradzają nas za rezultaty, druga dla webmasterów którzy samodzielnie pracują nad pozycją swojej strony.

1. Pozycjonowanie z opłatą za efekty oparte jest na prostym modelu rozliczeniowym. Płacisz tylko i wyłącznie za efekty, czyli gdy strona jest na określonych pozycjach które zapewniają ruch. W działaniu jest to nad wyraz proste. Otrzymujemy listę słów kluczowych dla Twojej strony lub dobieramy je za Ciebie. Przeprowadzamy wycenę opartą na analizie Twojej strony, stron konkurencji oraz dobranych fraz. Przedstawiamy warunki współpracy i podpisujemy umowę w której wyszczególnione jest za jakie pozycje dla określonych słów kluczowych (fraz) pobrana zostanie przez nas ustalona wcześniej opłata. Nasz cennik pozycjonowania.

2. Usługi SEO to model oparty na realizowaniu przez nas określonych ilości publikacji presell, wpisów katalogowych oraz stron zapleczowych dzięki którym skutecznie możesz pozyskać wartościowe linki pozycjonujące dla swojej strony i wybranych słów kluczowych. Jest to opcja przeznaczona jest dla osób które chcą samodzielnie zadbać o ranking w wynikach wyszukiwania. Przygotowaliśmy sklep SEO w którym można zakupić usługi skupione na linkowaniu, wybrać konkretne pakiety publikacji i dostosować je do swojej strony.

SKLEP.SITESEO.PL
W pierwszej opcji całą pracę pozyskiwania linków wykonamy za Ciebie, w drugiej jej większą część ponieważ nad strategią linkowania musisz pomyśleć sam. OK, z tym też możemy pomóc.
Nie obiecujemy błyskawicznie wysokich rezultatów, staramy się stopniowo i bezpiecznie osiągać docelowe pozycje bez spamu i szkodliwych linków. Najlepsze efekty daje współpraca z rozsądnymi Klientami, gdy my pozycjonujemy a Klient dba o wzbogacenie treści serwisu.